Suprise Klienci

Komunikacja może być tylko wówczas skuteczna, jeśli odzwierciedla prawdę o marce.

Wierzymy, że prawdziwe piękno tkwi wewnątrz, i dlatego rozpoczynamy każdy projekt od świadomych poszukiwań prawdy o idei, nad którą pracujemy.

Nazywamy się Bakalie, ponieważ wierzymy, że z dobrym designem powinno być jak z bakaliami, które przeważnie stanowią o wyjątkowym charakterze naszych ulubionych ciastek i ciast – warstwa ikon i symboliki musi być smakowita. Staramy się kreować przemyślane i wizjonerskie niespodzianki, które zapewnią słodycz w „mdłym cieście” spowszedniałych form.

Pochodzenie

Zaangażowanie

Charakter

Pierwsze "Bakalie - Elżbieta Skrzypek" powstały w 2000 roku. Potem były liczne zmiany i przekszatałcenia, aż w końcu w 2006 roku powstała Spółka "Studio Bakalie Sp. z o.o.". Założycielkami i pierwszym Zarządem były Ela i Magda, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od początku, celem Bakalii jest przenoszenie synestezji i sztuki do świata brandingu. Dzisiaj spółka ma już nowych właścicieli i nowy Zarząd ale cel pozostaje zawsze ten sam.

Bakalie były w gronie założycieli Klubu Brand Design. Należymy także do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Często angażujemy się w projekty artystyczne i działania społeczne.

Wierzymy w innowację, odpowiedzialność, szczerość, współpracę i siłę pierwszego wrażenia. Cenimy życzliwość, bezpretensjonalność, otwartość i odwagę.

+48 601 225 291

Mapa strony