Narzędzia

A picture is worth a thousand words.

Obraz potrafi oddać prawdy niedające się opisać, a jego wielką wartością jest to, że jest nielinearny i syntetyczny. Bakalie od początku wspomagają prace strategiczne inspirującymi elementami graficznymi. Wykorzystywane przez nas modele wizualizacji z czasem wyrosły na usystematyzowane, sprawdzone, uniwersalne narzędzia.

GRAF
Infograficzna kodyfikacja struktury i symboliki marki.

MIXR
Audyt tożsamości marki w szybkim montażu.

FACE
Antropologia marki uchwycona w rysie i wyrazie twarzy. Do analiz konkurencyjnych.

QUAD
Ustrukturyzowany moodboard w wersji 4x4. Nic tu nie jest przypadkowe.

VIBE
System zarządzania projektem. Gwarancja sprawności.

BRAND TREE
Drzewo marki.

 

Graficzna prezentacja marki określająca jej strukturę wewnętrzną, a także jej relacje z submarkami.

Dynamiczny przegląd materiałów pojawiających się na wszystkich punktach styku z marką; umożliwia uchwycenie wrażeń i symboli w komunikatach wysyłanych przez markę.

Symboliczne przedstawienie twarzy marki służące do analizy porównawczej. Narzędzie to pozwala określić osobowość marki oraz jej wartości emocjonalne.

Wizualna macierz prezentująca jakimi pojęciami, w jakich obszarach posługuje się marka. To narzędzie stanowi podstawę do opracowywania wszelkich materiałów promocyjnych, layoutów stron www, a także reklam prasowych i telewizyjnych.

System zarządzania wypracowany przez naszą firmę na podstawie obserwacji i analiz. Przygotowany aby zoptymalizować proces przeprowadzania projektów. Stanowi gwarancję niezawodności oraz terminowości.

Narzędzie służące do analizy strategicznej, oceniającej obecną kategorię działalności, istniejące i możliwe w przyszłości warianty pozycjonowania, możliwe źródła przewagi konkurencyjnej oraz kluczowe wartości oraz osobowość marki.

+48 601 225 291

Mapa strony