poprzednie wiadomoci

Masz PLan na powrot?
Idzie nowe?
Bakalie budują markę powiatu legionowskiego.
Event kampanii, Niech żyje Natura!
Niech żyje natura!
Wizyta dziennikarzy w Bakaliach.
Bakalie dla Tatrzańskigo Parku Narodowego
Bakalie zaproszone do udziału w Face to Face
Projektujemy dla Filmoteki Narodowej
Projektujemy dla sieci drogerii Rossman
Wesołych Świąt życzą Bakalie
Bakalie na wystawie STGU
Raport Roczny dla Poczty Polskiej
Kręcimy film wizerunkowy dla miasta Pruszków.
Znalezione w archiwum.
Opracowujemy strategię komunikacji wizualnej.
Marki w roli głównej.
Witamy w Nowym Roku!

archiwum

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

2008-06-12

Bakalie dla Tatrzańskigo Parku Narodowego

Nasze Studio przygotowało nową strategię komunikacji marki Tatrzański Park Narodowy.

W trosce o dobro tatrzańskiej przyrody oraz turystów odwiedzajacych jedyny w Polsce obszar o charakterze wysokogórskim, dyrekcja Tatrzańskiego Parku Narodowego podjęła działania mające usprawnić komunikację pomiędzy pracownikami parku a turystami. Do współpracy przy stworzeniu nowej strategii komunikacji marki TPN została zaproszona nasza agencja brandingowa, Bakalie Studio Brandingowe.

Tatrzański Park Narodowy jako pierwszy park narodowy w Polsce poddał swoją markę gruntownej analizie i zdecydował się odświeżyć swój wizerunek w oparciu o takie wartości jak otwartość i użyteczność. Bakalie stworzyły strategię rebrandingu oraz strategię komunikacji wizualnej marki parku. Aktualnie trwają ostatnie prace projektowe nad system komunikacji wizualnej TPN. W skład tego kompleksowego projektu wchodzą strategia repozycjonowania marki, projekty wszystkich materiałów korporacyjnych, tablic informacyjnych oraz tablic kierunkowych, a także layout nowej strony internetowej parku.

Strategia marki została przygotowywana przez Bakalie Studio Brandingowe z użyciem autorskich narzędzi strategicznych takich jak QUAD i BrandTree.

Tatrzański Park Narodowy o powierzchni 21 164 ha należy do największych parków narodowych w Polsce. Powstał w 1954 r., ale starania o objęcie Tatr ochroną czynione były już pod koniec XIX wieku. TPN chroni jedyny w Polsce fragment gór o charakterze alpejskim. Bogactwu krajobrazowemu odpowiada bogactwo świata roślin i zwierząt. Tatrzański Park Narodowy jest udostępniany dla turystyki, taternictwa powierzchniowego i jaskiniowego oraz narciarstwa. Znajduje się tutaj sieć dobrze oznakowanych szlaków turystycznych o łącznej długości blisko 250 km. Ze względu na unikatowy charakter tego wysokogórskiego obszaru Tatrzański Park Narodowy w 1993 r. został wpisany na listę Rezerwatów biosfery UNESCO. Wchodzi również w skład sieci Natura2000.

+48 601 225 291

Mapa strony