poprzednie wiadomoci

Masz PLan na powrot?
Idzie nowe?
Bakalie budują markę powiatu legionowskiego.
Event kampanii, Niech żyje Natura!
Niech żyje natura!
Wizyta dziennikarzy w Bakaliach.
Bakalie dla Tatrzańskigo Parku Narodowego
Bakalie zaproszone do udziału w Face to Face
Projektujemy dla Filmoteki Narodowej
Projektujemy dla sieci drogerii Rossman
Wesołych Świąt życzą Bakalie
Bakalie na wystawie STGU
Raport Roczny dla Poczty Polskiej
Kręcimy film wizerunkowy dla miasta Pruszków.
Znalezione w archiwum.
Opracowujemy strategię komunikacji wizualnej.
Marki w roli głównej.
Witamy w Nowym Roku!

archiwum

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

2008-02-04

Opracowujemy strategię komunikacji wizualnej.

Do prac nad opracowaniem strategii komunikacji wizualnej województwa śląskiego została zaproszona nasza agencja brandingowa, Bakalie Studio Brandingowe. Wykorzystując autorskie narzędzia takie jak "QUAD" i "GRAF", zaprezentowaliśmy nowe podejscie do strategii komunikacji wuzualnej i wartości zawartych w marce.
Projekty przygotowane w ramach prezentacji oferty wstępnej, komunikują odbiorcy takie cechy i wartości marki "Śląskie" jak dynamizm, nastawienie na rozwój i potencjał ludzi związanych z tym brandem. Ważnym motywem zaprezentowanym na plakatach wizerunkowych jest połączenie sloganu z sylwetkami ludzi, którzy zachęcają do odwiedzenia regionu śląskiego.
Ta strategia komunikacji wizualnej dla województwa śląskiego to projekt kompleksowy poruszający wiele dziedzin, z którymi powiązany jest aktualnie ten brand. Marka główna "Ślaskie" posiada kilka submarek, podstawowy podział to rozróżnienie turystyki na cztery grupy: aktywną, sakralną, industrialną i kulturalną. Nowa strategia komunikacji wizualnej będzie obejmować swoim zakresem wszystkie te cztery elementy.
Podjęliśmy także działania zmieniające charakter logo "Ślaskie - pozytywna energia" na bardziej energetyczny oraz przedstawiający ten brand w szerszym kontekście. Opracowaliśmy możliwości adaptowania logo na różnych elementach, nie tylko na materiałach promacyjnych ale także na licznych elementach przestrzeni życiowej.

+48 601 225 291

Mapa strony